top of page

About Us

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej Stajni, która skierowana jest do najmłodszych miłośników jazdy konnej i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Stajnia położona jest 15 km od Płońska i Ciechanowa, 70 km na północ od Warszawy, w samym sercu mazowieckiego lasu.

Do dyspozycji najmłodszych oddajemy milusińskie kucyki, które chętnie wprowadzą dzieci w magiczny świat jeździectwa.

 

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 lat. Spotkania mają na celu kształcenie koordynacji ruchowej i rozwoju fizycznego dzieci przy wykorzystaniu terapeutycznych właściwości koni. Ponadto dzieci w bezpieczny sposób zapoznają się z  elementami jazdy konnej poprzez gry i zabawy dostosowane do możliwości uczestników zajęć. W programie również nauka czyszczenia, siodłania i karmienia.

 

Zajęcia są prowadzone indywidualnie, trwają od pół godziny do godziny. Odbywają się na świeżym powietrzu (wyłącznie przy dobrej pogodzie). Kucyki są bezpieczne, przyuczone do pracy z dziećmi - mają od 100 do 110 cm wzrostu, dzięki czemu nie budzą lęku u dzieci, jak większe kuce w klasycznej hipoterapii. 

 

Dzieci spędzają czas pod okiem wykwalifikowanego instruktora, z dużym doświadczeniem w pracy z maluchami. Zajęcia w zależności od potrzeb są prowadzone na oklep lub w siodle. Żeby urozmaicić czas wychodzimy z dziećmi również na spacery do lasu. Dzieci mogą spędzać część zajęć na obcowaniu z kucykiem, a część na samej jeździe - wszystko dopasowane indywidualnie do potrzeb młodego adepta sztuki jeździeckiej.Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.

Cennik zajęć indywidualnych

30 minut - 40 zł

45 minut - 50 zł

60 minut - 60 zł

Karnety

10 x 30 minut - 350 zł

10 x 45 minut - 450 zł

10 x 60 minut - 550 zł

Karnety do wykorzystania

przez okres 6 miesięcy

bottom of page