top of page
I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me and you can start adding your own content and make changes to the font. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

Our Staff

Urodziny z Kucykiem

Jeżeli Wasze dziecko marzy o kucyku ta oferta jest właśnie dla Was. Jeżeli organizujecie imprezę urodzinową dla Waszej pociechy i zastanawiacie się jak można zapewnić dzieciakom atrakcyjną niespodziankę, której z pewnością nie zapomną zapraszamy do kontaktu z nami. Urodziny z kucykiem zapoznają dzieci z konikami, ze światem w którym żyją oraz zachęcą w przyszłości do nauki jazdy konnej.

 

W umówionym dniu przywozimy do Państwa ogrodu lub w wybrane miejsce piknikowe naszego kucyka. Spotkanie rozpocznie się od krótkiej opowiastki podczas której dzieci dowiedzą się jak konie żyją, co jedzą oraz jak bezpiecznie się z nimi obchodzić. Ponadto każdy uczestnik przyjęcia będzie mógł nakarmić kucyka przywiezionymi przez nas smakołykami. Następnym punktem programu jest czyszczenie kucyka a na koniec wszystkie chętne dzieci będą mogły przejechać się na jego grzbiecie. 

Cena ustalana indywidualnie w zależności od odległości od naszej stajni, terminu oraz długości imprezy.

Dzień dziecka, Festyny

Proponujemy w wybranym dniu przyjazd do Państwa placówki z kucykiem. Podczas naszej wizyty dzieci mogą nie tylko przejechać się na kucyku wierzchem, ale również dowiedzieć się jak żyją konie, co jedzą oraz jak bezpiecznie się z nimi obchodzić.

 

Bezpieczeństwo jest najważniejszym punktem naszego programu, dlatego koniki pracujące z dziećmi są bardzo dobrze ułożone. Osoby pracujące z kucykami mają duże doświadczenie w pracy z końmi i z dziećmi. 

 

Z naszej strony zapewniamy:

  • miłą atmosferę

  • piękne i czyste kucyki

  • wyspecjalizowaną kadrę instruktorską

  • wysokiej jakości obsługę

  • zadowolenie i uśmiech na twarzach dzieci

Cena usługi ustalane indywidualnie w zależności od ilości zamówionych kucyków, zakresu zajęć, czasu trwania imprezy.

bottom of page